StatoilNCheader.jpg

Hovedkomite

Funksjon Navn Epost adr Mobil
Rennleder Lars Stokke lars.stokke@ntebb.no 415 72 929
NK rennleder Arild Lægran arild.laegran@nte.no 900 45 192
Ansvarlig tidtaking Geir Sørhøy geir.sorhoy@steinkjer.kommune.no 958 78 102
Ansvarlig arena Geir Morten Hjelde geir.hjelde@ntebb.no 971 54 280
Ansvarlig løyper Odd-Martin Saursaunet oddsaurs@hotmail.com 951 38 571
Ansvarlig rennsekretariat Tone Brørs mobroer@online.no 913 75 653
Ansvarlig premie/sermoni Benthe Asp benthe.asp@steinkjer.kommune.no 950 31 589
Ansvarlig kiosk/forpleining Bente Giskås begisk@online.no 906 44 070
Ansvarlig info/presse Dan Erik Aggvin dan-erik@aggvin.no 924 77 147
Ansvarlig trafikk/parkering Helge Blengsli helge.blengsli@ntebb.no 741 62 764
Ansvarlig marked Kjetil Brattbakken kjetil@runebjornes.no 907 25 005
Ansvarlig dugnadsmobilisering og koordinering Anne W Ryan anne.w.ryan@hint.no 980 62 143
Ansvarlig regnskap/økonomi Trond Økvik trond.okvik@online.no 922 88 717
Leder Hovedkomiteen Harald J Overrein Harald.j.overrein@gmail.com 479 11 650
Repr Ogndal IL Leif Kjesbu le-kje@online.no 412 41 027
Repr NT skikrets Bjørn Bruvoll bjorn.bruvoll@skiforbundet.no 913 97 910



Powered by: Bloc