Steinkjer Skiklubb - Langrenn

Steinkjer Skiklubb - Langrenn

Bjørgannrennet KM stafett - lagoppsett

Postet av Steinkjer Skiklubb - Langrenn den 16. Jan 2016

Steinkjer skiklubb stiller med følgende stafettlag i morgen på Bjørgan:

Per Helge Fossan henter ut startnr.

Per Hegdahl er smørehjelper.

Oppmøte 1 time før start.

Starttidspunkt for de forskjellige årsklassene:

Gutter 8-10 år starter kl 12:00 (3x1 km)

Jenter 8-10 år starter kl 12:15 (3x1 km)

Gutter 11-12 år starter kl 12:30 (3x2 km)

Gutter 13-14 år starter kl 13:00 (3x3km)

Jenter 13-14 år starter kl 13:05 (3x3km)

Menn junior starter kl 13.40 (3x5 km)

Kvinner junior starter kl 13:45 (3x3,75)

Menn senior startet kl 14:00 (3x7,5 km)


Jenter 8-10 år lag 1:

1.etappe- Rakel Bergin Holtan

2.etappe – Martine Dalemark

3.etapplag– Tora Benan

Lagleder: Bergin Holtan

Gutter 8-10 lag 1:

1.etappe Magnus Brattbakken

2.etappe Emil Rygg

3.etappe Magnus Rygg

Lagleder: Rygg

Lag 2:

1.etappe – Hermann Krogstad

2.etappe – Anders Lillefjell

3.etappe – Arvid Høin

Lagleder: Aunli

Gutter 11-12 år lag 1:

1.etappe- Brage Aufles Fossan

2.etappe - Espen Skrattalsrud

3.etappe -Sivert Grøtan Kvistad

Lagleder: Per Helge Fossan

Lag 2:

1.etappe - Marius Lillefjell

2.etappe – Kristoffer Akseth Arnesen

3.etappe – Magnus Riseth Pedersen

Lagleder: Nils Arnesen

Lag 3:

1.etappe – Elias Rønning Haraldsen

2.etappe – Ranvi Overrein

3.etappe – Marius Møller Schiefloe

Lagleder: Per Annar Schiefloe

Lag 4:

1.etappe – Karl Erik Lein Fossum

2.etappe – Isak Aalberg

3.etappe – Vegar Lægran Bratsve

Lagleder. Truls Aalberg

13-14 år Gutter lag 1:

1.etappe – Niklas Landsem Melhus

2.etappe – August Helland Iversen

3.etappe – Henrik J. Belbo

Lag 2:

1.etappe – Håkon Lillefjell

2.etappe – Jørgen Hjelde Jenshus

3.etappe – Audun Fossan

Jenter 13-14 år lag 1:

1.etappe - Amalie Flatås Aune

2.etappe – Mari Austheim

3.etappe – Nora Hegdahl

Kvinner junior:

1.etappe – Sigrid Flatås Aune

2.etappe – Ida Helland Iversen

3.etappe – Charlotte Aasvold

Menn junior:

1.etappe – Snorre Kaldahl Fævelen

2.etappe – Sigurd Landsem Melhus

3.etappe – Daniel Bjørkamo Vist

Menn Senior:

1.etappe - Thomas Hjalmar Westgaard

2.etappe – Iver Anton Flatås Aune

3.etappe – Pål Trøan Aune







Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc