Spenning i sikte på Steinkjer Torg

Postet av Steinkjer Skiklubb den 28. Jun 2015
Arrangementet på Steinkjer torg ble en ubetinget suksess. Det er vanskelig å anslå hvor mange som var innom de 3 timene 17.juni det stod på, men det var et jevnt sig av unge og litt eldre hele tiden. Ungene fikk prøve seg på mange spennende aktiviteter, deriblant laserskyting på blinker med god instruksjon av landslagsløper Henrik L’abbe Lund og Tore Berger. Mange benyttet også anledning til å ta en nærmere titt smøretraileren til skiskytterforbundet. Steinkjer Skiklubb stilte opp med 15 – 20 frivillige, som bistod Skiskytterforbundet og VM-arrangøren Holmenkollen 2016 med å gjennomføre arrangementet. Flere av klubbens juniorer stilte blant annet opp som aktivitører. Vi tror dette var en meget god markedsføring av skiskyttersporten, og vi tror vi vil få se flere av ungene i skiskyttersporten lokalt etter hvert. Torget fungerte perfekt som arena og ramme for arrangementet. Stor takk til Steinkjer kommune som stilte dette gratis til disposisjon for oss og forbundet.

Se også link TA her http://www.t-a.no/incoming/article11215020.ece


Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline